Møtebok Ryfylkefondet

Møtebok Ryfylkefondet

Møtebok Ryfylkefondet 25 mai 2018 Les protokoll frå Ryfylkefondmøtet 25 mai 2018. Til stades var Solveig Ege Tengesdal, Asbjørn Birkeland,  Gerd Helen Bø, Bjørn Laugaland og Irene Heng Lauvsnes Forfall: Bjarte S Dagestad Sekretær: Torkel Myklebust Møtebok...
Løyvingar frå Ryfylkefondet

Løyvingar frå Ryfylkefondet

Ryfylkefondet støttar viktige tiltak – her kan du lesa meir om kva prosjekt og tiltak som er støtta dei siste åra fram til og med september 2016. Løyvingar siste 5 år frå...
Ryfylkealliansen
Ryfylke Næringshage, Nedre Hauskjeneset 3, 4160 FINNØY
Kontaktpersonar

Tor Øyvind Skeiseid


Prosjektleiar

Telefon: 982 06 333
E-post: tor@ryfylkelivsgnist.no

Svanhild Eggebø Spanne


Prosjektmedarbeidar

Telefon: 907 73 796
E-post: svanhild@ryfylkelivsgnist.no
Ryfylke IKS
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Geir Ims


Dagleg leiar

Telefon: 913 29 657
E-post: geir.ims@ryfylkeiks.no

Astrid Sørum


Admin

Telefon: 916 75 609
E-post: astrid@ryfylkeiks.no

Ketil Barkved


Regionutviklar

Telefon: 917 66 096
E-post: ketil.barkved@ryfylkeiks.no
Ryfylkefondet
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Torkel Myklebust


Fondstyrar

Telefon: 414 47 800
E-post: torkel.myklebust@ryvet.no

Pin It on Pinterest