Takk for maten og takk for festen

Takk for maten og takk for festen

Ryfylke markerte seg kraftig under Gladmatfestivalen i Stavanger 18.-21.juli. Kven som smilte breiast er vanskeleg å måla. Men, at smila var mange blant både vertsskap og besøkande på Ryfylke sin gladmatstand, er det ingen tvil om. Terningkast fem for gladmatretten,...
Blinkfestivalen – Lysebotn Opp

Blinkfestivalen – Lysebotn Opp

Foto: Charlotte Kalla på ski, av Blinkfestivalen 2018 Klart for nok ein kraftprøve i Ryfylke Det er tøft, hardt, show og utruleg facsinerande. Torsdag 2. august er det klart for nok ei utgåve av Lysebotn Opp. På rulleski klatrar både unge håpefulle og eliteløparar seg...
Ryfylkealliansen
Ryfylke Næringshage, Nedre Hauskjeneset 3, 4160 FINNØY
Kontaktpersonar

Tor Øyvind Skeiseid


Prosjektleiar

Telefon: 982 06 333
E-post: tor@ryfylkelivsgnist.no

Svanhild Eggebø Spanne


Prosjektmedarbeidar

Telefon: 907 73 796
E-post: svanhild@ryfylkelivsgnist.no
Ryfylke IKS
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Geir Ims


Dagleg leiar

Telefon: 913 29 657
E-post: geir.ims@ryfylkeiks.no

Astrid Sørum


Admin

Telefon: 916 75 609
E-post: astrid@ryfylkeiks.no

Ketil Barkved


Regionutviklar

Telefon: 917 66 096
E-post: ketil.barkved@ryfylkeiks.no
Ryfylkefondet
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Torkel Myklebust


Fondstyrar

Telefon: 414 47 800
E-post: torkel.myklebust@ryvet.no

Pin It on Pinterest