Årsmøte i Ryfylkealliansen på “Tøffe Tau”

11.april er datoen! Då er de invitert til årsmøte i Ryfylkealliansen.

Onsdag 11. april blir me kjent med fleire av medlemene i Ryfylkealliansen, som alle held til innanfor ein radius på eit par hundre meter. Lær, lytt, bli kjent og bli inspirert. Tau er verkeleg eit knutepunkt i og for Ryfylke.

Bli med Ryfylkealliansen desse timane! Oppmøte er på Strand vidaregåande skule, som er vår base for dagen.

Invitasjonen med program finn du ved å trykka på linken under.
Påmelding til svanhild@ryfylkelivsgnist.no.

Invitasjon til årsmøte 11. april

Previous

Next

Ryfylkealliansen
Ryfylke Næringshage, Nedre Hauskjeneset 3, 4160 FINNØY
Kontaktpersonar

Tor Øyvind Skeiseid


Prosjektleiar

Telefon: 982 06 333
E-post: tor@ryfylkelivsgnist.no

Svanhild Eggebø Spanne


Prosjektmedarbeidar

Telefon: 907 73 796
E-post: svanhild@ryfylkelivsgnist.no
Ryfylke IKS
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Geir Ims


Dagleg leiar

Telefon: 913 29 657
E-post: geir.ims@ryfylkeiks.no

Astrid Sørum


Admin

Telefon: 916 75 609
E-post: astrid@ryfylkeiks.no

Ketil Barkved


Regionutviklar

Telefon: 917 66 096
E-post: ketil.barkved@ryfylkeiks.no
Ryfylkefondet
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Torkel Myklebust


Fondstyrar

Telefon: 414 47 800
E-post: torkel.myklebust@ryvet.no

Pin It on Pinterest

Share This