Bli kjent med «Egil»!

Dette er Egil. Sauen Egil er Ryfylkealliansen sin nye ambassadør! Egil brenn for Ryfylke, for lokalsamfunnet, næringslivet, barnehagen og nærbutikken. Lurer du på noko om Ryfylke? Kor det finst ledige jobbar, tomter eller fritidsaktiviteter? Då kan du spør Egil – han kan Ryfylke!

Det er også mogleg for bedrifter å bruka Egil til å marknadsføra eiga bedrift. Egil er aktiv på sosiale media og blir stadig vekk sponsa for å nå ut i den store verda. Norsk Stein på Jelsa har allereie gjort avtale med Egil om hjelp til marknadsføring, men han har kapasitet til å hjelpa mange fleire! Ta kontakt på egil@ryfylkeiks.no for meir informasjon om ulike pakkeløysingar og prisar.

Du finn Egil på Facebook – «Ryfylkealliansen» og på Instagram – «Ryfylkesauen Egil». Han kan også kontaktast på mail –  egil@ryfylkeiks.no. Egil har sjølvsagt også eiga «heimeside» her på ryfylke.no.
Som Egil sjølv seier det: Apple har Siri, Ryfylke har Egil!

 

Previous

Next


Ryfylkealliansen


Ryfylke Næringshage, Nedre Hauskjeneset 3, 4160 FINNØY


Kontaktpersonar

Tor Øyvind Skeiseid


Prosjektleiar

Telefon: 982 06 333

E-post: tor@ryfylkelivsgnist.no

Svanhild Eggebø Spanne


Prosjektmedarbeidar

Telefon: 907 73 796

E-post: svanhild@ryfylkelivsgnist.no


Ryfylke IKS


Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND


Kontaktpersonar

Geir Ims


Dagleg leiar

Telefon: 913 29 657

E-post: geir.ims@ryfylkeiks.no

Ketil Barkved


Regionutviklar

Telefon: 917 66 096

E-post: ketil.barkved@ryfylkeiks.no


Ryfylkefondet


Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND


Kontaktpersonar

Torkel Myklebust


Fondstyrar

Telefon: 414 47 800

E-post: torkel.myklebust@ryvet.no

Pin It on Pinterest

Share This