Tvers over Grønland

Tvers over Grønland

Dei fleste av oss kjem oss neppe til Grønland for å gå på ski. For 15-åringen frå Årdal er dette truleg berre første steg på vegen mot mange store bragder. Først av alt: Korleis kjem ein på å reisa på ein ekspedisjon som dette? – Eg elskar telt og friluftsliv. I...
Heim til Suldal!

Heim til Suldal!

Eit samarbeid mellom kommune og næringsliv viste godt igjen på festivalområdet. – Taktikken var å engasjera ungane med ansiktsmaling, og så fekk rekrutteringspatrulja høve til å prata med foreldra, fortel Marit Landsnes i KV-bygg. – For at folk skal ta...
Prestisjemerke til Lysefjorden

Prestisjemerke til Lysefjorden

Lysefjorden Utvikling og Forsand kommune har fått udelt Innovasjon Norge sitt merke for bærekraftige reisemål. Berre seks andre reisemål i Norge har dette merket. Lysefjorden Utvikling og Forsand kommune har fått tildelt Innovasjon Norge sitt merke for bærekraftig...
Ryfylke viste seg fram

Ryfylke viste seg fram

Ryfylke Safari baud på mange høgdepunkt då turoperatørar frå heile verda gjesta Ryfylke sist veke. Ja, for Ryfylke var tydeleg til stades då NTW blei arrangert i Stavanger. NTW står for Norwegian Travel Workshop, og er ei stor samling der norske og utanlandske...
Ryfylkealliansen
Ryfylke Næringshage, Nedre Hauskjeneset 3, 4160 FINNØY
Kontaktpersonar

Tor Øyvind Skeiseid

Prosjektleiar
Telefon: 982 06 333
E-post: tor@ryfylkelivsgnist.no

Svanhild Eggebø Spanne

Prosjektmedarbeidar
Telefon: 907 73 796
E-post: svanhild@ryfylkelivsgnist.no
Ryfylke IKS
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Geir Ims

Dagleg leiar
Telefon: 913 29 657
E-post: geir.ims@ryfylkeiks.no

Astrid Sørum

Admin
Telefon: 916 75 609
E-post: astrid@ryfylkeiks.no

Ketil Barkved

Regionutviklar
Telefon: 917 66 096
E-post: ketil.barkved@ryfylkeiks.no
Ryfylkefondet
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Torkel Myklebust

Fondstyrar
Telefon: 414 47 800
E-post: torkel.myklebust@ryvet.no