Og vinnaren er: Friske fiskar!

Laget “Friske fiskar” frå Hjelmeland ungdomsskule gjekk heilt til topps i finalen i Ryfylkequiz på fredag.

Finalen blei arrangert i samband med Strandadagane. Og dei seks laga frå Finnøy, Sauda, Suldal, Hjelmeland, Tau og Jørpeland imponerte med sin kunnskap om Ryfylke!
Det blei “close race” mot slutten, men til slutt var det altså Hjelmelandslaget som stakk av med sigeren. Pengepremiane var det Hjelmeland Sparebank som sponsa også dette året.

Me i Ryfylkealliansen gratulerer, og gler oss til allereie til neste år!

Previous

Next

Ryfylkealliansen
Ryfylke Næringshage, Nedre Hauskjeneset 3, 4160 FINNØY
Kontaktpersonar

Tor Øyvind Skeiseid

Prosjektleiar
Telefon: 982 06 333
E-post: tor@ryfylkelivsgnist.no

Svanhild Eggebø Spanne

Prosjektmedarbeidar
Telefon: 907 73 796
E-post: svanhild@ryfylkelivsgnist.no
Ryfylke IKS
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Geir Ims

Dagleg leiar
Telefon: 913 29 657
E-post: geir.ims@ryfylkeiks.no

Astrid Sørum

Admin
Telefon: 916 75 609
E-post: astrid@ryfylkeiks.no

Ketil Barkved

Regionutviklar
Telefon: 917 66 096
E-post: ketil.barkved@ryfylkeiks.no
Ryfylkefondet
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Torkel Myklebust

Fondstyrar
Telefon: 414 47 800
E-post: torkel.myklebust@ryvet.no