Egil kan Ryfylke!

Ta kontakt med ryfylkesauen og ambassadøren vår, Egil for å få vite meir om kva Ryfylke kan tilby av jobbar, fritidsaktiviteter, hus og oppvekst.

Småbarnsfaren Egil lever sitt liv i sosiale medium, her brenn han for den lokale skulen, butikken og fotballlaget. Han brenn for kvardagslivet i Ryfylke – og kan hjelpe deg med det meste du lurer på!

Ta kontakt med Egil via epost eller messenger! Følg han på Facebook og Instagram!

Følg Sauen Egil på Facebook!
Send han ein e-post: Egil@ryfylkeiks.no
Følg Sauen Egil på Instagram!

Lure du på noko – kontakt Egil på Messenger eller e post!
Følg han på Facebook og Instagram!


Ryfylkealliansen


Ryfylke Næringshage, Nedre Hauskjeneset 3, 4160 FINNØY


Kontaktpersonar

Tor Øyvind Skeiseid


Prosjektleiar

Telefon: 982 06 333

E-post: tor@ryfylkelivsgnist.no

Svanhild Eggebø Spanne


Prosjektmedarbeidar

Telefon: 907 73 796

E-post: svanhild@ryfylkelivsgnist.no


Ryfylke IKS


Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND


Kontaktpersonar

Geir Ims


Dagleg leiar

Telefon: 913 29 657

E-post: geir.ims@ryfylkeiks.no

Ketil Barkved


Regionutviklar

Telefon: 917 66 096

E-post: ketil.barkved@ryfylkeiks.no


Ryfylkefondet


Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND


Kontaktpersonar

Torkel Myklebust


Fondstyrar

Telefon: 414 47 800

E-post: torkel.myklebust@ryvet.no

Pin It on Pinterest