Takk for maten og takk for festen

Ryfylke markerte seg kraftig under Gladmatfestivalen i Stavanger 18.-21.juli.

Kven som smilte breiast er vanskeleg å måla. Men, at smila var mange blant både vertsskap og besøkande på Ryfylke sin gladmatstand, er det ingen tvil om. Terningkast fem for gladmatretten, gjorde smila endå breiare.

Ei god og variert vaktliste med folk frå alle ryfylkekommunane lokka gjestane med godsaker frå Ryfylke. Her var pølser, skinke, fenalår, kveite, brød, kaker, eplemost, øl, tomatar, vaktel, laks, lefser, flatbrød og all verdas herligheter frå heile Ryfylke.

Og ekstra stas: Terningkast 5 i Stavanger Aftenblad sin test av gladmatrett. Ryfylke sin rett blei lovprist. «Her får vi konfitert vaktel fra Tau og nydelig, innsmigrende potetstappe med sylta rødløk. Mm. Mm. Mm. Dette er kjempegodt», skreiv meldaren frå Aftenbladet.

Med ei god Gladmatoppleving i bagasjen, reiser ryfylkingen heim og inviterer alle til Ryfylke, og gode smakar året rundt.

PS: Vil du høyra litt frå Ryfylkestanden? NRK Rogaland besøkte oss eine dagen. Klikk inn her og høyrt frå tidspunktet 02.01.27

Previous

Next

Ryfylkealliansen
Ryfylke Næringshage, Nedre Hauskjeneset 3, 4160 FINNØY
Kontaktpersonar

Tor Øyvind Skeiseid


Prosjektleiar

Telefon: 982 06 333
E-post: tor@ryfylkelivsgnist.no

Svanhild Eggebø Spanne


Prosjektmedarbeidar

Telefon: 907 73 796
E-post: svanhild@ryfylkelivsgnist.no
Ryfylke IKS
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Geir Ims


Dagleg leiar

Telefon: 913 29 657
E-post: geir.ims@ryfylkeiks.no

Astrid Sørum


Admin

Telefon: 916 75 609
E-post: astrid@ryfylkeiks.no

Ketil Barkved


Regionutviklar

Telefon: 917 66 096
E-post: ketil.barkved@ryfylkeiks.no
Ryfylkefondet
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Torkel Myklebust


Fondstyrar

Telefon: 414 47 800
E-post: torkel.myklebust@ryvet.no

Pin It on Pinterest

Share This