Tronskifte i Ryfylkealliansen

Om det er dronninga som abdiserer og prinsessa som overtar, skal vera usagt.

Uansett er det slik at Marit Larsen frå Suldal Vekst (t.v på biletet) overtar som styreleiar i Ryfylkealliansen etter veteranen Margoth Sundsbø frå Sauda vidaregåande skule. Margoth har sete i styret i Ryfylkealliansen i godt og vel åtte av dei ti åra alliansen har eksistert, deriblant fleire periodar som leiar. Nå har derimot Margoth fått fortent avløysing. Marit Larsen har vore med i styret dei to siste åra. Ho er prosjektleiar, utviklar, pådrivar, propell og alt mogleg i Suldal Vekst, og har mellom anna vore drivkrafta bak Ryfylkedagane i fleire år.

 

Med seg i styret får Marit:

Helge Kjellevold (Lysefjorden Utvikling) – ny

Oddvar Vignes (Øyposten)

Elin Rydningen (Blomen Hage og Landskap)

Helge Malmberg (Strand vgs) – ny

Asbjørn Birkeland (Sauda kommune)

Brynjar Sauda (Suldal kommune) – 1. vara

Hogne Fjellanger (Tau Næringspark) 2. vara

Valet blei halde under årsmøtet til Ryfylkealliansen 11. april

Previous

Next

Ryfylkealliansen
Ryfylke Næringshage, Nedre Hauskjeneset 3, 4160 FINNØY
Kontaktpersonar

Tor Øyvind Skeiseid


Prosjektleiar

Telefon: 982 06 333
E-post: tor@ryfylkelivsgnist.no

Svanhild Eggebø Spanne


Prosjektmedarbeidar

Telefon: 907 73 796
E-post: svanhild@ryfylkelivsgnist.no
Ryfylke IKS
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Geir Ims


Dagleg leiar

Telefon: 913 29 657
E-post: geir.ims@ryfylkeiks.no

Astrid Sørum


Admin

Telefon: 916 75 609
E-post: astrid@ryfylkeiks.no

Ketil Barkved


Regionutviklar

Telefon: 917 66 096
E-post: ketil.barkved@ryfylkeiks.no
Ryfylkefondet
Ryfylkevegen 7040, 4130 HJELMELAND
Kontaktpersonar

Torkel Myklebust


Fondstyrar

Telefon: 414 47 800
E-post: torkel.myklebust@ryvet.no

Pin It on Pinterest

Share This